Очікується підписання договору

Оренда частини нежитлового приміщення, площею 15,0м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Котів, вул. Тиха, 1.

Показати більше
Оренда частини нежитлового приміщення, площею 15,0м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Котів, вул. Тиха, 1.

Вся нерухомість на карті!

Переглянути
Стартова вартість за місяць

62,07 грн без ПДВ

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону

0,62 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

5 368 грн

Реєстраційний внесок

670 грн

Ціна за 1м/кв.

4,14 грн

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко придбати Оренда частини нежитлового приміщення, площею 15,0м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Котів, вул. Тиха, 1. за найкращою ціною? Сьогодні на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в державних аукціонах і придбати найрізноманітніші позиції: групу інвентарних об'єктів: бібліотеку, нежитлове приміщення, пам'ятник архітектури. Оренда частини нежитлового приміщення, площею 15,0м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Котів, вул. Тиха, 1. наприклад, вже виставлені на продаж і очікує свого нового володаря. В розділі Оренда державного та комунального майна Ви зможете підшукати ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Кожен день на сайті знаходять конфісковані автомобілі. Великий вибір позицій надано в кожному місті країни, в тому числі в Лисичанську.