Аукціон не відбувся

: RLE001-UA-20230517-41782 ID: 64649bbfbe6efcb7823bda5c Регіон: Донецька область
Тип процедури: Оренда або права використання майна за регламентом на англійському аукціоні Номер лота: 2154

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення площею 68,3 кв.м. в с. Шахтарське, В-Новосілківського р-у, Донецької обл.

Показати більше
Приміщення розташовані в частині одноповерхової будівлі, технічний стан задовільний, потребує капітального ремонту окремих елементів, електропостачання наявне, водопостачання відсутнє, опалення пічне, будівля розташована у центрі села, інфраструктура відсутня.
Стартова вартість за місяць

2 350 грн з ПДВ

Мінімальний крок

120 грн з ПДВ

Гарантійний внесок

1 410 грн

Реєстраційний внесок

17 грн

Ціна за 1м/кв.

34,41 грн

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Для цього лоту доступні наступні сервіси партнерів:


Викуп "під ключ"

Фінансування

Реструктуризація

Юридичний супровід

Як легко вибрати Довгострокова оренда приміщень вільного призначення площею 68,3 кв.м. в с. Шахтарське, В-Новосілківського р-у, Донецької обл. за найнижчою вартістю? Зараз на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в торгах і знайти найрізноманітніші пропозиції: круглий лісоматеріал ясена, оренда землі. Довгострокова оренда приміщень вільного призначення площею 68,3 кв.м. в с. Шахтарське, В-Новосілківського р-у, Донецької обл. наприклад, вже виставлений на аукціон і чекає свого нового володаря. В розділі Оренда або права використання майна за регламентом на англійському аукціоні Ви зможете підшукати ще багато різних варіантів таких позицій. Щодня на сайті знаходять металобрухт. Величезний вибір лотів запропонований в кожному місті України, в тому числі в Нікополі.