Редагування доступне
Прийняття заяв на участь
Аукціон
Очікується опублікування протоколу
Очікується підписання договору
Очікується сплата до бюджету
Аукціон завершено. Очікується виконання умов договору
Аукціон не відбувся

Спеціальний дозвіл на користування надрами – Ділянка Хмара 1. Вартість геологічної інформації – 6 % ціни спеціального дозволу на користування надрами, що визначається на аукціоні (електронних торгах), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 № 1075 «Про затвердження Методики визначення вартості геологічної інформації, отриманої за рахунок коштів державного бюджету» (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2022 № 836). Вартість пакету аукціонної документації – 72 550 грн (з ПДВ).

Показати більше
В адміністративному відношенні ділянка Хмара 1 розташована за 2,5 км на південний захід від с. Грицьки у Сарненському районі Рівненської області. Вид корисної копалини: бурштин. Вид користування надрами та строк, на який надається дозвіл: геологічне вивчення,... Показати більше

Повторний аукціон!

Переглянути
Стартова ціна лота (без ПДВ)

3 372 330 грн

Розмір кроку аукціону

30 000 грн без ПДВ

Гарантійний внесок

2 000 000 грн

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Спеціальні сервіси

Для цього лоту доступні
спеціальні сервіси партнерів

Юридичний супровід

Кваліфікована підготовка документів та повний супровід до укладення угоди

Викуп "під ключ"

Ваші турботи - наш клопіт. Все зробимо за вас

Як легко купити Спеціальний дозвіл на користування надрами – Ділянка Хмара 1. Вартість геологічної інформації – 6 % ціни спеціального дозволу на користування надрами, що визначається на аукціоні (електронних торгах), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 № 1075 «Про затвердження Методики визначення вартості геологічної інформації, отриманої за рахунок коштів державного бюджету» (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2022 № 836). Вартість пакету аукціонної документації – 72 550 грн (з ПДВ). по найприйнятнішій ціні? Сьогодні на сайті ТОВ "Ю.БІЗ" можна брати участь в публічних торгах і підшукати найрізноманітніші пропозиції: частину або повністю житловий будинок, квартиру. Спеціальний дозвіл на користування надрами – Ділянка Хмара 1. Вартість геологічної інформації – 6 % ціни спеціального дозволу на користування надрами, що визначається на аукціоні (електронних торгах), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 № 1075 «Про затвердження Методики визначення вартості геологічної інформації, отриманої за рахунок коштів державного бюджету» (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2022 № 836). Вартість пакету аукціонної документації – 72 550 грн (з ПДВ). наприклад, вже виставлений на продаж і очікує свого покупця. В розділі Дозволи на використання надр землі Ви зможете відшукати ще багато різноманітних варіантів таких пропозицій. Щодня тут забирають земельні території. Величезний перелік лотів надано в кожному місті країни, в тому числі в Рівному.